بنچ مارک پردازنده آیفون 7 بالاتر از مک بوک ایر! | آیفون 7


بنچ مارک پردازنده آیفون 7 بالاتر از مک بوک ایر!

بنچ مارک های اولیه از آیفون 7 نتایج خارق العاده ای را نشان میدهد. عملکرد تراشه های A10 Fusion به نوعی باور نکردنی است!

A10 Fusion یک پردازنده 4 هسته ای است که 2 هسته آن هسته های اصلی و دو هسته دیگر فرعی به حساب می آیند. هسته های اصلی 2 برابر آیفون 6 سرعت دارند در حالیکه هسته های فرعی نیز قادرند یک پنجم قدرت عملکرد هسته های اصلی را اعمال کنند. این یعنی شما در هر زمانی بهترین عملکرد را خواهید داشت.

عملکرد این پردازنده به حدی بالاست که آنرا حتی سریعتر از تمام مک بوک ایرهایی که تا بحال ساخته شده میدانند!
 
 
بنچ مارک پردازنده آیفون 7 بالاتر از مک بوک ایر!
 
 
بنچ مارک پردازنده آیفون 7 بالاتر از مک بوک ایر!
 
 

سریعترین مک بوک ایر که تا کنون ساخته شده (11 اینجی اوایل 2015) امتیازی معدل 3236 در حالت تک هسته ای کسب کرد که از امتیاز 3261 آیفون 7 در همین حالت اندکی کمتر بود.

عملکرد آیفون 7 در برابر رقبا, چشمگیرتر است. بطوریکه با نزدیکترین رقیبش یعنی سامسونگ گلکسی اس 7 نزدیک به 2 برابر اختلاف دارد. امتیازات دیگر رقبا را نیز میتوانید در زیر مشاهده کنید.

 

بنچ مارک پردازنده آیفون 7 بالاتر از مک بوک ایر!مشاهده منبع خبر
رای:
4
تیزر جدید LeEco به نبود امکان شارژ سریع در آیفون 7...
آيفون 7 با قیمت 8 میلیون تومان وارد بازار ایران شد...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...