محتویات داخل جعبه آیفون 7 چه چیزهایی میباشد ؟ | آیفون 7


محتویات داخل جعبه آیفون 7 چه چیزهایی میباشد ؟
 
محتویات جعبه آیفون 7 :
دیگر زمان زیادی نمانده تا آيفون 7 وارد بازار ایران شود و چشم اپل بازها به این محصول فوق العاده روشن شود . متاسفانه در بازار ایران این مورد زیاد پیش آمده است که یک فروشگاه اقدام به باز کردن جعبه گوشی ها میکند و لوازم داخل آن را برمیدارد و مجددا گوشی را مانند اول پلمپ میکند . البته این مورد هم زیاد پیش آمده است که وسایل داخل جعبه را عوض میکنند و لوازم اورجینال را با لوازم فیک و قلابی جایگزین میکنند (برای فهمیدن این موضوع پیش تر پستی با عنوان تفاوت کابل اصلی و غیر اصلی آیفون گذاشته بودیم . )
اولین موردی که باید به آن اشاره کنیم ، پلاستیک دور آيفون نو میباشد . باید حتما یک پلاستیک دور آيفون 7 پیچیده باشد .
 
Unbox-iphone7-1_copy.jpg
 
دومین موردی که باید با آن روبرو شوید ، هندزفری با پورت جدید لایتنینگ خواهد بود . 
 
Unboxin-iphone7-2.jpg
 
پشت جعبه هندزفری لایتنینگ ، مبدل قرار دارد . مبدل پورت لایتنینگ به پورت 3.5 میلی متری که اپل بیان داشته است این مبدل به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است .
 
unbox-iphone7-3.jpg
 
حال در جعبه دو قطعه دیگر هم وجود دارد . شارژر آيفون 7 و البته کابل لایتنینگ . 
 
unboxing-iphone7-4.jpg
 
unboxing-iphone7-5.jpg
 
در انتها از شما دعوت میکنم تا ویدیوی باز کردن جعبه آيفون 7 را تماشا کنید و از طریقه قرار گرفتن محتویات داخلی آن باخبر شوید . 
 

جعبه گشایی آيفون ۷ جت بلک و مقایسه آن با آيفون ۷ بلکمشاهده منبع خبر
رای:
10
تماشا کنید: کالبد شکافی آیفون 7 پلاس نشان از باتری...
جایزه ۲۰۰ هزار دلاری گوگل برای هک نکسوس 6 پی و 5 ا...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...