آی او اِس 10: کاهش مصرف باتری نسبت به نسخه قبلی | آیفون 7


آی او اِس 10: کاهش مصرف باتری نسبت به نسخه قبلی

بالاخره نسخه عمومی آی او اِس 10 منتشر شد و کاربران آیفون و آیپد و آیپاد تاچ میتوانند به این نسخه آپگرید کرده و از امکانات جدید آن استفاده کنند. اما اگر تمامی این امکانات و بخشهای جدید آی او اِس 10 را کنار بگذاریم, اکثر کاربران مایلند تا در مورد مصرف باتری این سیستم عامل جدید بدانند. خوشبختانه در این زمینه تست های زیادی با چندین دستگاه آیفون انجام شده که نتایج آنها تماما تایید کننده این موضوع است که مصرف باتری در آی او اِس جدید کاهش یافته است در نتیجه آیفون مدت زمان بیشتری روشن خواهد بود.

در این تست 4 دستگاه آیفون 5, 5 اس, 6 و 6 اس با آی او اس 5.3.9 بصورت کامل شارژ میشوند و پس از آن مدت زمانیکه طول میکشد تا گوشی با صفحه نمایش روشن, بطور کامل خاموش شود اندازه گیری میشود.

پس از این دوباره همین دستگاهها به آی او اِس 10 ارتقا داده میشوند و تست دوباره انجام میشود.

نتایج نشان میدهد که جز برای آیفون 6, بقیه گوشیهای مورد آزمایش مدت بیشتری نسبت به زمانیکه از آی او اِس 5.3.9 استفاده میکردند, روشن مانده اند.

خلاصه نتایج را میتوانید در زیر مشاهده کنید:
 
 
آی او اِس 10: کاهش مصرف باتری نسبت به نسخه قبلی


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تیم کوک در مورد اِیرپادهای جدید صحبت میکند | آیفون...
پورت اختصاصی برای سامسونگ: جنگ کانکتورهای هدفون آغ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...