تبلیغ عجیب اپل برای آیفون 7 با الهام از حیوانات | آیفون 7


تبلیغ عجیب اپل برای آیفون 7 با الهام از حیوانات

2 روز مانده به عرضه جهانی آیفونهای جدید, اپل تبلیغ جالبی که تماما بصورت سیاه و سفید تهیه شده را منتشر کرد. این تبلیغ که نگاه اجمالی و کوتاه بر طراحی آیفون 7 دارد شاید به این دلیل طراحی شده که از دیدن تبلیغهای اسمارت فون های دیگر خسته شده اید.

ممکن است این ویدئو به چشم متخصصان و نویسندگان تکنولوژی که دانش چندانی از سینما ندارند, ترسناک بیاید. نگاههای شوم یک جغد, شاخهای مهاجم یک گوزن, آب سیاهی مانند مرکب و بوکسورهای حرفه ای نماد هایی هستند که در این ویدئو بکار رفته اند تا به نوعی آیفون 7 را شبیه کابوس شبانه ای جلوه دهند.(که البته میتوان گفت برای گردانندگان صنعت گوشی های هوشمند زیاد دور از ذهن هم نیست)

البته در میان این فریم های تیره و تاریک, پیامی در مورد توانایی های دوربین آیفون نهفته است. اپل دقیقا قصد دارد توجه خریداران را به تاثیر گذاری دوربین دو لنزی آیفون که خودش ابداع کرده جلب کند. این دو لنز که باهم قادر هستند 2 برابر زوم اُپتیکال فراهم کنند دوربین های دیجیتال را نیز به چالش میکشند.

این ویدئو را از سایت NIC ملاحظه کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 
 
 

ویدیوی جدید اپل برای معرفی آيفون ۷

NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل

آیفون 6 اس  |  آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
ویژگی جذابی که آي او اس 10 برای آيفون 6اس و آیفون ...
لرزشگیر اپیتکال تنها در لنز واید یا دوربین اول آیف...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...