ویژگی جذابی که آي او اس 10 برای آيفون 6اس و آیفون 7 به ارمغان آورده است | آیفون 7


ویژگی جذابی که آي او اس 10 برای آيفون 6اس و آیفون 7 به ارمغان آورده است
Rباز هم یک ویژگی جذاب دیگر ، برای آیفون 6اس و آیفون 7 به همراه آي او اس 10 معرفی شد . ویژگی ای که برای باز کردن گوشی با اثرانگشت ، دیگر نیاز نیست که دکمه هوم را فشار دهید و البته این ویژگی کمک شایانی میکند تا دکمه هوم کمتر فشار داده شود و خرابی کمتری در پی داشته باشد . 
البته یک ویژگی دیگر هم آي او اس 10 از اپل واچ به ارث برده است و آن هم این میباشد که پس از برگرداندن صفحه آيفون به سمت صورتتان ، صفحه گوشی به صورت خودکار روشن میشود و میتوانید Notification ها را ببینید . این ویژگی هم مختص آیفون 6اس و آيفون 7 میباشد . ( برای عمل کردن این ویژگی باید حتما گوشی را به صورت Clean Install ریستور به ورژن آي او اس 10 کنید - به صورت آنلاین و OTA انجام ندهید )
و اما برای فعال کردن عدم فشار دادن دکمه هوم و عمل کردن سنسور تاچ آیدی باید به مسیر زیر بروید و گزینه Rest Finger To Open را روشن کنید . 
Setting >> General >> Accessibility >> Home Button
 
1.png
2.png
3.png
4.png


مشاهده منبع خبر
رای:
3
اطلاعاتی درباره گوشی می 5 اس شیائومی فاش شد | آیف...
تبلیغ عجیب اپل برای آیفون 7 با الهام از حیوانات | ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...