بالاخره جلوی پیام های توهین آمیز در اینستاگرام گرفته شد | آیفون 7


بالاخره جلوی پیام های توهین آمیز در اینستاگرام گرفته شد
جامعه مجازی با هدف تشکیل یک مکانی که بدون هیچ محدودیتی هر کسی میتواند افکار خود را گسترش دهد تشکیل شد . جامعه ای که اخیرا دچار مشکلات زیادی من جمله فحاشی و بی احترامی های زیادی شده است . اینقدر این موارد زیاد شده است که بسیاری از هنرمندان و افراد دست به پاک کردن اکانت های خودشان کرده اند . در همین راستا اینستاگرام دست به اقدام بزرگی در نسخه جدیدش زده است . 
قابلیت فیلترینگ جدید به کاربران این اجازه را میدهد تا کلماتی که کسی دوست ندارد در کامنت هایش نمایش داده شود را به یک لیست اضافه کنند ، تا من بعد هر کسی پیام و کامنتی را در زیر پست با محتویات کلمات ممنوعه گذاشت ، به صورت اتوماتیک مخفی شود .
البته این قابلیت به صورت آزمایشی در اوایل تابستان برای یک سری افراد خاص مثل تیلور سوییفت فعال شده بود . میتوانید در زیر تصویر پروسه فیلتر شدن کلمات نامناسب را ببینید :
 
52e4bf53-e99d-4f13-85b3-9232c003ad72.jpg


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اکستریم؛ نسخه ارتقا یافته پرچمدار شیائومی می 5 به ...
اطلاعاتی درباره گوشی می 5 اس شیائومی فاش شد | آیف...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...