فروشگاه های مایکروسافت دیگر تلفن همراه نمی فروشند | آیفون 7


var clickyab_ad = clickyab_ad || []; clickyab_ad['id'] = 7101427884750 ; clickyab_ad['domain'] = 'zoomtech.ir'; clickyab_ad['slot'] = 27041708061; clickyab_ad['width'] = 728; clickyab_ad['height'] = 90; clickyab_ad['responsive'] = 'true' ;

احتمالا اگر به گذشته برگردیم مایکروسافت برای جلوگیری از وضعیت پیش آمده در بخش موبایل خود تصمیمات دیگری را اتخاذ میکرد.به گفته خیلی از کارشناسان عدم گرفتن تصمیمات مناسب در موقعیت های حساس باعث شکست ویندوزفون شد.مایکروسافت برای موفقیت های لومیا ۹۵۰ شانس زیادی قائل بود ولی این بار هم نتوانست آنطور که باید توجه ها را به خود جلب کند.

کمپانی HP هم به تازگی موبایل Elite X3 را معرفی کرده است.شاید روی کاغذ شانسی برای موفقیت این تلفن همراه درنظر بگیریم اما با توجه به قیمت و ساز و کار عرضه آن به نظر می رسد این موبایل هم اهداف سازمانی را دنبال میکند.

در چند وقت اخیر شاهد آن بودیم که مایکروسافت فعالیت های خود در حوزه ویندوزفون را به سمت کارهای بازرگانی پیش برده و در حال کناره گیری از بازار موبایل در سراسر آمریکاست.به نظر می رسد که ردموندی ها هم دیگر به این بازار امید ندارند و قصد دارند در بخش های دیگری توسعه ی ویندوزفون را گسترش دهند.شاید اقدام به ایجاد و راه اندازی فروشگاه هایی تحت عنوان Microsoft Store هم یکی از این گام هاست.در این مراکز فروشگاهی تنها شاهد لپتاپ ها و سرفیس ها هستیم و خبری از وجود اسمارت فون های ویندوزی نیست.

گزارش های بدست آمده از فروشگاه های این شرکت در بوستون و آریزونا حاکی از آن است که در این فروشگاه ها تقریبا هیچ موبایلی برای فروش وجود ندارد و کارکنان این مراکز هم اطلاعاتی درمورد این محصولات ارائه نمیکنند.از طرفی برگزاری جشنواره های مختلف از سوی ردموندی ها در جهت فروش سریعتر محصولات اسمارت فون خود نیز میتواند گویای آن باشد که آنها میخواهند هرچه سریعتر انبارهای خود را از موبایل های ویندوزفونی خالی کنند.

البته این را باید بگوییم که عدم ارائه اسمارت فون های ویندوزفونی به بازارهای مصرفی، نمیتواند علتی برای پایان کار این پلتفرم باشد. همان طور که گفتیم Elite X3 در حال حاضر در ایالات متحده پیش فروش می شود، و همچنین «Surface Phone» مایکروسافت به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد.

باید صبر کرد و دید که آیا پروژه عرضه ویندوزفون روی تلفن های همراه به کلی شسکت میخورد یا مایکروسافت بار دیگر قدرتمندتر از قبل بازخواهد گشت.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

var clickyab_ad = clickyab_ad || []; clickyab_ad['id'] = 7101427884750 ; clickyab_ad['domain'] = 'zoomtech.ir'; clickyab_ad['slot'] = 52437583142; clickyab_ad['width'] = 728; clickyab_ad['height'] = 90; clickyab_ad['responsive'] = 'true' ;


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اپل برای استفاده از چیپ های اینتل نسخه های مختلفی ...
فروشگاه های مایکروسافت دیگر تلفن همراه نمی فروشند ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...