آيفون 7 اپل کی وارد بازار ایران خواهد شد ؟ | آیفون 7


آیفون 7 کی وارد بازار ایران خواهد شد ؟
آيفون 7 اپل کی وارد بازار ایران خواهد شد ؟
سوال مهمی که شاید ذهن خیلی از کاربران را مشغول کرده باشد ، این است که چه زمانی این آيفون وارد کشور خواهد شد و از چه زمانی میتوانیم از این محصول جذاب استفاده کنیم . 
طبق گفته تیم کوک ، آیفون 7 از فردا و مطابق با 9 سپتامبر پیش فروش خواهد شد و البته از 16 سپتامبر هم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و آیفون ها تحویل مشتری ها خواهد شد . 
این بدان معناست که آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در تاریخ 26 شهریور در دسترس میباشد . تجربه بازار ایران این را نشان داده است که فقط یک روز نیاز هست تا کالا به ایران برسد و در دسترس ایرانی قرار بگیرد . 
با تمام این تفاسیر آيفون 7 و آيفون 7 پلاس اپل در تاریخ 27 شهریور و شنبه در اختیار ایرانی ها قرار خواهد گرفت . باید پس ازا این تاریخ منتظر Unboxing این محصول و هیجان وصف ناپذیر آن باشیم . 
قطعا NIC هم مثل سال های گذشته ، جز اولین شرکت هایی خواهد بود که این محصول را در اختیار همه قرار خواه داد . 
اگر میخواهید از قیمت آيفون 7 مطلع شوید بهتر است به پست " قیمت آیفون 7 که در کنفرانس مطرح شد " مراجعه کنید .
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل

آیفون 6 اس  |  آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
8
چه رنگی به آيفون 7 اضافه شده است ؟ | آیفون 7
هر آنچه که باید در مورد آیفون 7 و 7 پلاس اپل بدانی...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...