مقایسه زومیت دوربین ال جی وی 20 با گلکسی اس 7 | آیفون 7


یکی از بخش‌هایی که در  وی 20 ال‌جی بسیار بر روی آن تمرکز شده است، دوربین دوگانه‌ است. این دوربین در جی ۵ عملکردی بسیار خوبی داشته و دوباره شاهد همان حسگرها در وی ۲۰ نیز هستیم. اما پرچمدار جدید ال‌جی در مقابل یکی از بهترین دوربین‌های حال حاضر بازار یعنی گلکسی اس 7 چه عملکردی خواهد داشت؟ در ادامه مقایسه‌ی کوتاهی بین کیفیت دوربین ال‌جی وی ۲۰ و گلکسی اس ۷ خواهیم داشت.


گلکسی اس ۷ سامسونگ یکی از بهترین‌ دوربین‌ها را در بین گوشی‌های هوشمند داشته و توانسته نظر بیشتر منتقدان را به سمت خود جلب کند. اما از طرفی دوربین دوگانه در ال‌جی جی ۵ نیز عملکردی بسیار خوبی داشت و حالا همان دوربین دوگانه راه به پرچمدار جدید شرکت کره‌ای نیز باز کرده و در وی ۲۰ نیز که لحظاتی پیش معرفی شده همان دوربین به کار گرفته شده است. ما در زومیت فرصت کمی پیدا کردیم تا چند عکس با وی ۲۰ بیاندازیم و بتوانیم آن را با  گلکسی اس ۷ مقایسه کنیم.

برای آنکه بتوانید مقایسه را در قالب ملموس‌تری مشاهده کنید، از ابزاری استفاده کردیم تا از طریق گرفتن و رها کردن ماوس (Drag and Drop) بتوانید بین تصاویر گرفته شده توسط وی ۲۰ ال‌جی و گلکسی اس ۷ حرکت کنید. در تمام تصاویر ال جی وی ۲۰ در سمت چپ و گلکسی اس ۷ در سمت راست قرار دارد. 

آزمایش اول

آزمایش اول در محیط خارجی و با نور مناسب گرفته شده است. هر دو دوربین تصویر خوبی را ثبت کرده‌اند، اما گلکسی اس ۷ با شارپ کردن بسیار نرم‌افزاری با وجود غیرطبیعی شدن عکس توانسته جزئیات بیشتری را به نمایش بگذارد، اما وی ۲۰ تصویر طبیعی‌تری ثبت کرده است. با این حال وی ۲۰ از لحاظ کنترل اکسپوژر عملکرد ضعیف‌تری داشته و به این دلیل شاخ و برگ‌های درختان و همچنین آسمان کمی روشن‌تر از حالت طبیعی به نظر می‌رسند.

تصویر وی 20 نمونه تصویر دوربین اس 7

آزمایش دوم

این عکسِ مایکرو در شرایط نوری مناسب گرفته شده و عکسی از فاصله‌ای نزدیک به شمار می‌رود. بار دیگر شاهد کنترل اکسپوژر بهتر در عکس گرفته شده در گلکسی اس ۷ هستیم و البته به دلیل f/1.7 عکس گلکسی اس ۷ افکت بوکه‌ی بهتری دارد. اما در سوی مقابل وی ۲۰ عکسی با رنگ طبیعی و عمق بیشتر گرفته و البته درختان را بسیار طبیعی‌تر نمایش می‌دهد و در آخر برنده‌ی نهایی بیشتر به سلیقه‌ی کاربر بستگی خواهد داشت.

دوربین وی 20

نمونه عکس دوربین گلکسی اس 7

آزمایش سوم

این آزمایش نیز در شرایط نوری مناسب است. گلکسی اس ۷ با شارپ کردن زیاد خود طبیعی بودن انگور را از بین برده و عمق تصویر نیز از بین رفته است اما پرچمدار سامسونگ داینامیک رنج وسیع‌تری دارد و  نور آسمان را به خوبی کنترل کرده و حتی می‌توان جزئیات ساختمان سمت چپ را به خوبی دید اما اکسپوژر در وی ۲۰ به خوبی گلکسی اس ۷ کنترل نشده است.

دوربین وی 20

تصویر دوربین گلکسی اس 7

به نظر شما کدام گوشی عملکرد بهتری داشته است؟

$(window).load(function(){$("#container1").twentytwenty();$("#container2").twentytwenty();$("#container3").twentytwenty();$("#container4").twentytwenty();$("#container5").twentytwenty();$("#container6").twentytwenty();$("#container7").twentytwenty();$("#container8").twentytwenty();});
.twentytwenty-after-label:before{content:"Galaxy S7"}.twentytwenty-before-label:before{content:"LG V20"}


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مقایسه ال جی وی 20 با ال جی وی 10 | آیفون 7
با ویژگی‌های صوتی گوشی وی 20 ال جی آشنا شوید | آی...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...