آیفون 7: فیلمبرداری 4K با 60 فریم بر ثانیه | آیفون 7


آیفون 7: فیلمبرداری 4K با 60 فریم بر ثانیه

بر اساس اخبار منابع موثق, آیفون جدید قابلیت فیلم برداری با کیفیت 4K و 60 فریم بر ثانیه را داراست. از میان شایعات بسیاری که در مورد امکانات آیفون 7 منتشر شده, این منبع همچنین پیش بینی وجود فلش 4تایی LED را تایید میکند.

این فلش 4تایی LED جدید بوسیله یک رفلکتور که در داخل گوشی و تا لبه بدنه محافظ آن کشیده شده, کار میکند.

ظاهرا دکمه های تنظیم ولوم صدا به مانند آیفون 6 اس حالت تو رفتگی نخواهند داشت. این دکمه ها بر خلاف آیفون 6 اس که بر روی فریم مقعر گوشی قرار داشتند, مستقیما بر روی بدنه گوشی قرار گرفته اند.
 
 
آیفون 7: فیلمبرداری 4K با 60 فریم بر ثانیه
 
 

جایگاه سیم کارت نیز بوسیله نوارهای پلاستیکی ضد آب شده و فقط ظرفیت یک سیم کارت را خواهد داشت.

موقعیت و اندازه دکمه هوم تغیری نکرده اما تکنولوژی حساس به فشار در آن بکار رفته است. از لحاظ ظاهری تفاوت این دکمه با دکمه هوم آیفون 6 اس قابل تشخیص نیست و تا زمانیکه شما از آن استفاده کنید و آنرا فشار دهید این تفاوت را حس نخواهید کرد.

فیلم برداری 4K با 60 فریم بر ثانیه برای کاربران آیفون 7 بسیار جذاب خواهد بود چون در حال حاضر آیفون 6 اس قابلیت فیلمبرداری 30 فریم بر ثانیه را در همین کیفیت دارد.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
چرا Snooze آيفون روی 9 دقیقه میباشد ؟ | آیفون 7
آیفون 7 با پشتیبانی از فیلمبرداری 4K با نرخ ۶۰ فری...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...