رونمایی از ربات تمیز کننده شیشه Windowmate در ایفا 2016 | آیفون 7


 رونمایی از ربات تمیز کننده شیشه Windowmate در ایفا 2016

با وجود ربات Windowmate که در

در حقیقت اگر پنجره‌ی خانه امکان باز شدن نداشته باشد، باید قید استفاده از این ربات را بزنید؛ مگر این که یک فرد، نیمه‌ی دوم ربات را از بیرون خانه به سمت دیگر پنجره بچسباند. از دیگر معایب این ربات عدم توانایی آن در تمیز کردن بخش‌های مختلف پنجره و خارج از چارچوب یک شیشه است. بنابراین برای تمیز کردن هر بخش از پنجره باید آن‌ها را جدا کرده و دوباره به شیشه‌های دیگر پنجره بچسبانید.

با این اوصاف، احتمال استفاده از ربات Windowmate در پنجره‌های خانه بسیار کم بوده و بدون شک استفاده از شیشه پاک کن و دستمال ساده‌تر از آن خواهد بود. در حقیقت هدف اصلی این ربات، فروشگاه‌های بزرگی است که شیشه‌های غول پیکر آن باید به طور مداوم تمیز شوند. به هر حال سپردن تمیزکاری شیشه به یک ربات، ایده‌ی جالبی است.

مدل معرفی شده در نمایشگاه IFA دومین نسل ربات Windowmate است که اولین نسل آن فقط در ژاپن عرضه شده است. نسل دوم این ربات با قیمت ۵۰۰ یورو (حدود ۵۶۰ دلار آمریکا) در اروپا عرضه خواهد شد. همچنین طبق اظهار نماینده‌ی Windowmate، این ربات احتمالا در سال ۲۰۱۷ در کشور آمریکا عرضه خواهد شد.

ربات Windowmate را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.مشاهده منبع خبر
رای:
1
آیفون 7 اپل دارای نمایشگر ارتقا یافته و گزینه های ...
شیائومی می نوت 2 را با نمایشگر خمیده ۲۴ شهریور معر...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...