سامسونگ داوطلبانه گوشی گلکسی نوت 7 را تعویض می‌کند | آیفون 7


 سامسونگ داوطلبانه گوشی گلکسی نوت 7 را تعویض می‌کند

در روزهای گذشته گلکسی نوت 7 تیتر هر خبرگزاری شده است البته این موضوع به خاطر موفقیت در فروش یا امر دیگری نبوده و به دلیل مشکلات سخت‌افزاری که منجر به انفجار گوشی می‌شوند بوده است. حال سامسونگ اعلام کرده که داوطلبانه گوشی‌های گلکسی نوت 7 فروخته شده را تعویض می‌کند. با زومیت همراه شوید.


به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ قصد جمع‌آوری گلکسی نوت 7 را داشته تا با بررسی آنها از انفجارشان جلوگیری کند. چند روز گذشته نیز سامسونگ تایید کرد که در عرضه این محصول وقفه‌ای ایجاد کرده تا با بررسی‌های کیفی بیشتر، از هرگونه اتفاقی جلوگیری کند.

امروز کمپانی سامسونگ به صورت جهانی اعلام کرده که قصد دارد داوطلبانه گلکسی نوت 7 فروخته شده به مشتریان را تعویض کند. مسئولین این کمپانی کره‌ای اذعان داشته‌اند که ‌پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر انفجار گوشی، تحقیقاتی را شروع کرده‌اند که درنهایت به یافتن مشکلی در باتری ختم شده است.

تاکنون ۳۵ گزارش مبنی بر انفجار گوشی گلکسی نوت 7 به سامسونگ ارسال شده و همین امر مسئولین سامسونگ را متقاعد ساخته که برای حفظ سلامت مشتریان به صورت موقت به فروش گلکسی نوت 7 خاتمه داده و تا برطرف نکردن مشکل باتری محصولی فروخته نشود.

تخمین زده می‌شود که تاکنون نزدیک به یک میلیون واحد از گوشی گلکسی نوت 7 به صورت جهانی فروخته شده باشد و این یعنی ممکن است کاربرانی باشند که دستگاهشان از باتری معیوب برخوردار بوده و ممکن است برای آنها مشکلی پیش بیاید.

کمپانی کره‌ای به دارندگان این محصول اعلام کرده که حاضر است به صورت داوطلبانه دستگاه فروخته شده به آنها را با یک گلکسی نوت 7 نو تعویض کند و به همکاری شرکای خود سعی خواهند کرد که تعویض این دستگاه‌ها تا حد ممکن برای کاربران آسان و راحت باشد.



مشاهده منبع خبر
رای:
1
معرفی گوشی ۵.۵ اینچی با رم ۲ گیگابایت به قیمت تنها...
بهترین گوشی های هوشمند پرچمدار؛ شهریور ۹۵ | آیفون...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...