اپل برای 7 سپتامبر و مراسم معرفی آیفون 7 دعوت نامه فرستاد | آیفون 7


اپل برای 7 سپتامبر و مراسم معرفی آیفون 7 دعوت نامه فرستاد

دوشنبه صبح اپل دعوت نامه ای در رسانه ها منتشر کرد: 7ام سپتامبر شما را میبینیم.

مراسمی که در سان فرانسیسکو برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد شاهد معرفی آیفون جدید و حتی شاید اپل واچ 2 و یک مک بوک جدید خواهد بود.

شایعات زیادی در ماه های اخیر پیرامون آیفون 7 به گوش رسیده, اما مهمترین آنها به حذف جک 3.5 میلیمتری و جایگزینی آن با پورت Lightning موجود بر روی دستگاه اشاره دارد. کلیت آیفون جدید به احتمال زیاد فرمت اصلی مدلهای حاضر را حفظ کرده و جزییات کوچکی مثل نوار آنتن در پشت دستگاه و دکمه هوم حساس به فشار تغییر کرده اند. نکته دیگر این است که کمترین حافظه ی آیفون 7, 32 گیگابایت خواهد بود که این به معنای حذف مدلهای 16 گیگابایتی بر خلاف سال های گذشته است.

 

اپل برای 7 سپتامبر و مراسم معرفی آیفون 7 دعوت نامه فرستاد

 

اپل ممکن است در این مراسم اپل واج 2 را نیز معرفی کند که درباره این محصول اطلاعات چندانی در اختیار نیست. تنها اطلاعات در دسترس در مورد اپل واچ 2 استفاده از باتری با ظرفیت 35 درصد قوی تر از نسل قبلی است. بهبود عملکرد باتری برای اپل واچ مساله ای بسیار حائز اهمیت است. همچنین احتمال اضافه شدن کیت GPS به اپل واچ2 نیز میرود.

معرفی مدل جدید برای مک بوک پرو در این مراسم تا حدی غیر قابل پیش بینی است. اگرچه که تیم مک بک پرو اپل به نظر کارشناسان عضو جدید نیاز دارد اما گفته میشود این اتفاق در مراسمی جداگانه در پاییز رخ خواهد داد.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تصاویر رندر منتسب به نکسوس Sailfish فاش شد | آیفو...
اپل دعوتنامه مراسم معرفی آیفون 7 را برای 17 شهریور...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...