اپل فروشگاه های خود را با تغییر عناوین شغلی نیروها و خط مشی جدید متحول میکند | آیفون 7


اپل فروشگاه های خود را با تغییر عناوین شغلی نیروها و خط مشی جدید متحول میکند
در یک جلسه عمومی برای کارمندان فرشگاههای اپل که آخر هفته گذشته برگزار شد, اپل تغییرات زیادی در عناوین شغلی نیروها ایجاد و خط مشی های جدیدی برای آنها مشخص کرد. عناوین جدید شغلی که در ایالات متحده و بریتانیا (و احتمالا بزودی در همه استور ها) اعمال میشود شامل اسامی جدیدی مثل : Pro, Creative Pro و Technical Expert است. Pro ها رده ای از فروشندگان خبره هستند که آشنایی بسیار کاملی با محصولات اپل دارند. Creative Pro ها نیز در همان سطح اطلاعات هستند اما برای امور آموزشی در نظر گرفته شده اند.
 
17963-15971-applestore-timcookchina-l.jpg
 
 
Technical Experts رده ای میان Technical Specialists و Geniuse است که برای کاهش زمان پشتیبانی به مشتریان در نظر گرفته شده اند. همچنین اپل نام بعضی قسمتهای استور را نیز تغییر میدهد. به عنوان مثال واحد فروش را از Red Zone به Product Zone و Back-of-House را به Backstage تغییر داده است. به همین ترتیب چند عنوان شغلی نیز تغییر کرده که کارشناس فروش حالا از Red Zone Specialist به Specialist عوض شده و مسول انبار با نام جدید Operations Pro فعالیت خواهد کرد.کارشناسان Family Room به Technical Specialist و Business Specialists به عنوان Business Expert شناخته خواهند شد.
خط مشی جدید شامل 6 بند است که اهداف گسترده شرکت را بیان میکند. و با جمله " We are here to enrich lives" ما اینجا هستیم تا زندگی را غنی تر کنیم, شروع میشود. گزارشها همچنین حاکی از آن است که اپل به دنبال افتتاح ششمین استور خود در مرکز خرید APM هنگ کنگ است. اگرچه بیشترین تمرکز برای گسترش استورها هنوز بر روی چین است, اما هنگ کنگ نیز به لحاظ کشش مالی و تقاضا از نظر کارشناسان اپل از شرایط خوبی برخوردار است.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تیزر تبلیغاتی جدید ال جی با تمرکز بر ویژگی های صوت...
آموزش نصب آنتی ویروس کسپراسکای روی مکینتاش | آیفون...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...