کاهش فروش 20 درصدی محصولات اپل به گفته فروشگاه Target | آیفون 7


کاهش فروش 20 درصدی محصولات اپل به گفته فروشگاه Target

بنا به گزارشهای رسیده فروشگاه Target اعلام کرد فروش محصولات اپل در سه ماه اخیر نزدیک به 20 درصد کاهش داشته است.به دنبال کاهش تقاضا برای محصولات الکترونیکی, Target روز گذشته میزان سود سالانه خود را ازین محصولات کاهش داد.

آقای Brian Cornell مدیر اجرایی Target میگوید در سه ماهه اخیر بازدید مشتریان از اقلام مختلف کاهش داشته است اما برای فروش دستگاههای الکترونیکی این کاهش بسیار چشمگیر بوده و دو سوم افت فروش در سال گذشته مربوط به این دسته از محصولات بوده است. یک سوم این کاهش مربوط به محصولات اپل بوده است.

علیرغم این کاهش فروش, مدیر این فروشگاه اعلام کرده به همکاری و سرمایه گذاری با اپل برای فروش محصولات جدید ادامه خواهد داد.

مدیر جدید این فروشگاه آقای Mark Tritton میگوید: برای اتخاذ تصمیمات درست وقت زیادی را با اپل صرف میکنیم, بعد از آن برای سرمایه گذاری روی محصولات جدید اپل آماده هستیم.
 
 
کاهش فروش 20 درصدی محصولات اپل به گفته فروشگاه Target


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تماشا کنید: تست مقاومت، ضدخش بودن گلکسی نوت ۷ را ز...
اندروید ۸۶.۲ درصد از سهم بازار گوشی های هوشمند در ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...