آیپد پرو را جایگزین کامپیوترتان کنید | آیفون 7


آیپد پرو را جایگزین کامپیوترتان کنید
ویدیو جدید اپل برای آیپد پرو به شما پیشنهاد میکند تا نگاه جدیدی به یک کامپیوتر داشته باشید هرچند ایپد پرو 9.7 اینچی و 12.9 اینچی اپل محصولات جدیدی نیستند ، اما چیپ A9X اپل ، این دستگاه ها را تبدیل به کامپیوتری فوق العاده قوی و بی بدیلی کرده است .
مدل 12 اینچی بزرگترین تبلت تولیدی اپل تا کنون است و از زمان ارایه آن تبدیل به یک موفقیت برای این شرکت شده است که تمام اینها ، این دستگاه را تبدیل به دستگاهی قابل رقابت با یک کامپیوتر شخصی میکند . با در نظر گرفتن این موارد ، اپل این هفته ویدیوی تبلیغاتی برای این دو محصول ارایه کرده و در این ویدیو اشاره شده که شاید زمان آن رسیده باشد که به کامپیوتر های شخصی نگاهی جدید داشته باشیم .
در ویدیو جدید که میتوانید در زیر مشاهده کنید، گفته شده "وقتی دقیقا میدونید که یک کامپیوتر چیست ! "، شما قابلیت های آیپد پرو را میبینید ( این که صفحه ای که میتوانید لمس کنید و یا توانایی تایپ با صفحه کلیدی که میشود از شر اش خلاص شد) ، وشما را تشویق به این میکند که از خود بپرسید : " دیگر چه کارهایی را میتواند این آیپد انجام دهد ؟ "
نیازی به گفتن نیست که آیپد پرو هرکاری را که یک کامپیوتر شخصی توان انجام آن را دارد میتواند به راحتی پوشش دهد . هرچند میتوان گفت که برای خرید یک کامپیوتر هزینه کمتری لازم است اما اگر قصد داشته باشید از شر کامپیوتر شخصی خود خلاص شوید ، هر یک از آیپد پرو ها به راحتی قابل جانشین شدن هستند . 
 

با وجود آیپد پرو ، کامپیوتر را باید کنار بگذارید

NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل

آیپد پرو  |  آیپد ایر  | آیپد مینی


مشاهده منبع خبر
رای:
1
همه اطلاعاتی که از گلکسی نوت 7 سامسونگ داریم | آیف...
مجموعه‌ ای از تصاویر پس زمینه‌ نکسوس های جدید گوگل...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...