مک او اس Sierra و واچ او اس و همچنین تی وی او اس آپدیت شدند | آیفون 7


مک او اس Sierra و واچ او اس و همچنین تی وی او اس آپدیت شدند
نسخه بتا برای سیستم عامل های macOS Sierra 10.12 Beta 4, watchOS 3 Beta 4, tvOS 10 Beta 4 ارایه شد.
به شخصه عاشق این هستم که اپل نسخه بتای سیستم عاملهای خود رو یکجا ارایه دهد . الان هم یکی از اون دفعات هست. این خبر خوبیه برای کسانی که دوست دارند سیستم عامل های بتا رو بررسی کنند.
درحالی که مشتاقان اپل درحال روزشماری هستند تا نسخه رسمی سیستم عامل های مختلف رسما در سپتامر ارایه شود، اپل مثل همیشه سرگرم ارایه ی بتای این نسخه ها برای تستر ها و توسعه دهندگان است تا حتی المقدور مشکلات ان برطرف کند .
حالا که بتای چهارم همه سیستم عامل ارایه شده است ، قصد داریم تا نیم نگاهی به انها داشته باشم تا با هم ببینیم چه تغییرات جدیدی اعمال شده ویا چه تغییراتی برای نسخه نهایی لازم است.
macOS Sierra 10.12 Beta 4 :
بسته به طرز نگاه شما ، این مرحله که سیستم عاملها در حالت بتا قرار دارند یا بسیار کسالت اور است ویا بسیار هیجان انگیز می باشد. همانطور که میدانید بتای چهارم مک او اس جدید 6 هفته پیش ارایه شد تا برای ارایه در پاییز امسال رفع مشکل و تثبیت گردد. این بروز رسانی تغییر خاصی بر نمای کاربری سیستم عامل نخواهد داشت و تنها برای بهبود بیشتر سیستم عامل و رفع عیوب احتمالی و حفره های امنیتی ارایه میشود. نسخه چهارم بتا هنوز برای کاربران بتای عمومی قابل دسترس نیست اما این امکان به زودی ایجاد میشود.
watchOS 3 Beta 4 :
انصافا واچ او اس 3 بروز رسانی چشم گیری است. کاربران در این سیتم عامل جدید شاهد بارگذاری بلا درنگ نرم افزارها و نماهای بیشتر برای ساعت خواهند بود. همچین در اخرین بروز رسانی شاهد پیشرفت چشمگیر پلتفرم و همچنین رفع بسیاری از باگها خواهیم بود. کسانی که هم اکنون این نسخه را بر روی ساعت خود نصب نموده اند، گزینه های آن بر روی ایفون قابل مشاهده است.
tvOS 10 Beta 4 :
نسخه چهارم از اپل TV بهترین نسخه ی ارایه شده از این محصول توسط اپل تا به امروز بوده است. در این نسخه سعی نشده تا تنها با  بازسازی و یا ارایه محصولی دیگر جلب توجه شود ، بلکه با توسعه سیستم عامل محصول توانسته اند تا با ترکیب سخت افزار و نرم افزار اتاق نشیمن را متحول کنند . نسخه 10 این سیستم عامل هدف اصلی این دست اورد است. در این نسخه تمرکز بیشتر بر روی تنظیم هرچه دقیقتر دستگاه بوده تا تغییرات ظاهری سیستم عامل.
شما میتوانید کلیه ی این بروز رسانی ها را مستقیما توسط دستگاه ها در یافت کنید ، فقط به خاطر داشته باشید که حتما به سایت developer.apple.com بروید و فرم مورد نیاز را تکمیل نمایید.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
انفجار گوشی شیائومی می 5 در چین | آیفون 7
آيفون 7 با پیشرفت چشمگیری در مقابل نفوذ مایعات همر...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...