مقایسه آیفون 6S با جدیدترین پرچم دار سامسونگ | آیفون 7


مقایسه آیفون 6S با جدیدترین پرچم دار سامسونگ
آیا One Plus 3 که قبل تر Galaxy S7 را شکست داده بود میتواند iPhone 6S که سریع ترین گوش حال حاضر جهان است را نیز شکست دهد ؟ حدود ۲ ماهی میشود که از معرفی OnePlus 3 میگذرد و همان طور که روی کاغذ میبینید ، این محصول قدرت بیشتری نسبت به آيفون 6S دارد . اما آیا در عمل هم همین گونه خواهد بود ؟ با ما در ادامه همراه باشید .
در ابتدا و با شروع زمان کرنومتر One Plus 3 به لطف انیمیشن های سریعتر از iPhone ردیف اول برنامه های سیستمی را اجرا میکند. ردیف دوم برنامه ها ردیف بازی هاست. همانطور که مشاهده میکنید این ردیف با بازی Subway Surfers شروع میشود. آیفون در این ردیف بازی ها را یکی پس از دیگری اجرا نموده و یک پالس از One Plus 3 جلو می افتد . ردیف سوم با اجرای یک ویدیو بصورت Time Lapse آغاز میشود که باز هم آیفون 6S با اختلاف سه اُپلیکیشن این ردیف را نیز به پایان میبرد .
هر دو گوشی قبل از شروع دور دوم یک صفحه جدید وب سایت را لود میکنند. آیفون به لطف رَم 2 گیگابایتی خود دور دوم را بهتر آغاز میکند و در نهایت iPhone با زمان 1:54:58 و One Plus 3 با زمان 1:57:65 به کار خود پایان میدهند. در پایان این هنوز iPhone 6S است که با قدرت لقب سریع ترین گوشی جهان را با کسی تقسیم نمیکند!!!! 
در انتها شما را به دیدن این ویدیوی جذاب دعوت میکنم : 
 

مقایسه سامسونگ One Plus 3 با آیفون 6Sمشاهده منبع خبر
رای:
1
تماشا کنید: شارژر بی سیم OvRcharge گوشی هوشمند را ...
پوشش زنده ویدیویی زومیت از مراسم رونمایی گلکسی نوت...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...