تصاویر و ویدویوی تبدیل جک هدفون به آداپتور لایتنینگ | آیفون 7


تصاویر و ویدویوی تبدیل جک هدفون به آداپتور لایتنینگ
پس از اینکه حذف پورت ۳.۵ میلی متری آیفون 7 به تایید همه کارشناسان رسید ، حال گمانه زنی های زیادی در رابطه با جایگزین این پورت به گوش میرسد . بسیاری بر این عقیده بودند که اپل با حذف این پورت ، ۲ راه حل دارد . مورد اول ارائه هندزفری با پورت لایتنینگ و مورد دوم هم ارائه هندزفری بلوتوث . 
اما حال روش سومی هم به گوش میرسد که قرار است جایگزین این پورت استاندارد شود . اپل قصد دارد تا تبدیلی ارائه کند تا پورت لایتنینگ را به پورت ۳.۵ میلی متری تبدیل کند . این تصاویر که به نظر میرسد از مقر اصلی اپل در کشور ویتنام و کارخانه فاکس کان میباشد ، عکس های اصلی آیفون 7 و آداپتور آن میباشد . 
 
تصاویر و ویدویوی تبدیل جک هدفون به آداپتور لایتنینگ
 
شاید بتوان دلیل این ادعا را که این تصاویر ، مربوط به آيفون 7 میباشد را شباهت این مبدل به تبدیل های اصلی اپل دانست . حتما تا به حال تبدیل های ساخت شرکت اصلی اپل را زیاد دیده اید . برای مثال تبدیل پورت USB C به پورت USB و یا تبدیل پورت Mini Display به VGA که شباهت بی اندازه ای به این پورت دارند . 
جالب است بدانید زمانی که این آداپتور به آیفونی که از نسخه iOS 9 بهره میبرد متصل گردد ، با پیغام عدم شناسایی ماژول روبرو خواهد شد . اما چنانچه این مبدل به آيفونی که از iOS 10 بهره میبرد وصل شود ، به خوبی کارکرد خود را نشان خواهد داد . بنابراین اپل میخواهد کل کاربران را به مهاجرت به iOS 10 ترغیب کند .
 
تصاویر و ویدویوی تبدیل جک هدفون به آداپتور لایتنینگ
 
البته باید این موضوع را هم مد نظر داشته باشیم دو مورد اولی که حدس زده میشد اپل به سمت آن ها برای پوشش پورت 3.5 میلی متری برود ، از ضعف هایی برخوردار بود . مثلا استفاده از هندزفری با پورت لایتنینگ ، محدودیت استفاده از آیفون را به ارمغان می آورد و دیگر نمیتوانستیم از هندزفری در سایر دیوایس ها استفاده کنیم . البته استفاده از هندزفری بلوتوث هم باتری زیادی را میطلبید که کسل کننده به نظر میرسد .
شاید اپل منطقی ترین راه را انتخاب کرده است .
 

تبدیل پورت لایتنینگ به پورت 3.5 میلی متری

NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل

آیفون 6 اس  |  آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
نکسوس های Marlin و Sailfish کیفیت ساخت متفاوتی خوا...
گوشی هوشمند Sharp Basio 2 با طراحی متفاوت معرفی شد...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...