نسخه سوم iOS 10 منتشر شد | آیفون 7


نسخه سوم iOS 10 منتشر شد
اپل دیروز در آپدیت هایی که برای کلیه محصولات نرم افزاریش ارائه کرد ، آی او اس ۱۰ را از قافله عقب نینداخت و خون جدیدی به این سیستم عامل جدید دمید . نسخه سوم از نسخه بتای عمومی این سیستم عامل در اختیار توسعه دهندگن قرار گرفت . پیش تر آموزش نصب سیستم عامل آی او اس ۱۰ را برای کاربران محترم قرار داده بودیم . این نسخه هم اکنون برای ۳ دیوایس آیفون ، آیپد و آیپاد در دسترس قرار گرفته است . 
همان طور که میدانید و در اخبار گذشته بیان شده بود ، آی او اس ۱۰ دچار تحولات زیادی شده است . تحولاتی که میتوان گفت بیشتر آن ها را از تویک های جیلبریک الهام گرفته است . یکی دیگر از این تحولات گسترده مربوط به منشی هوشمند و سیری میباشد . میتوانید به Setting مراجعه کرده و از آنجا در منوی Siri دسترسی نرم افزارها به سیری را تعیین کنید . سیری در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است تا از این نرم افزار جذاب برای توسعه نرم افزاری در اختیار داشته باشند . سرعت هوم کلیک کردن هم قابل تنظیم شده است و از داخل Settings > General > Accessibility > Home Button قابل دسترس است .
 
توسعه دهندگانی که در سیستم اپل ثبت‌نام کرده باشند می‌توانند با ورود به بخش توسعه‌دهندگان اپل، آخرین نسخه سیستم عامل آتی این شرکت را دانلود کنند. 
 
654366af-29b2-45f2-99e0-db6b251ab40b_copy.jpg


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اطلاعات جدید وجود مدل «آیفون 7 پرو» را ر...
بلک بری هفته آینده اطلاعاتی از گوشی های جدیدش ارائ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...