تصاویری از گلکسی نوت 7 کاملا مشکی فاش شد | آیفون 7


                                                تصاویری از گلکسی نوت 7 کاملا مشکی فاش شد

تاکنون تصاویر زیادی از گلکسی نوت 7 فاش شده‌ است. امروز تصاویر جدیدی از پرچم‌دار جدید سری نوت سامسونگ فاش شده که این دستگاه در هر زاویه‌ای کاملا مشکلی نشان می‌دهد. با زومیت همراه باشید.


همین چند روز پیش تصاویری از گلکسی نوت ۷ را مشاهده کردیم. این دستگاه قرار است در رنگ نقره‌ای تیتانیومی و آبی مرجانی نیز عرضه شود. حال تصاویر جدیدی از این دستگاه گلکسی نوت 7 را کاملا مشکلی نشان می‌دهند. ظاهرا نام این دستگاه یکپارچه مشکی قرار است Black Onyx باشد.

مقاله مرتبط:

سامسونگ تایید کرد: گلکسی نوت 7 دوازدهم مرداد ماه رونمایی می‌شود تصاویر جدیدی منتسب به گلکسی نوت 7 سامسونگ فاش شد

با توجه به تصاویری که تاکنون دیده‌ایم، اکنون می‌دانیم که گلکسی نوت ۷ چه شکل و شمایلی خواهد داشت. سامسونگ اوایل امروز همچنین تایید کرد که مراسم رسمی معرفی جدیدترین نوت قرار است در نیویورک و در تاریخ دوم آگوست صورت گیرد.

همچنان اطلاعات از قیمت و زمان موجود شدن این دستگاه وجود ندارد.مشاهده منبع خبر
رای:
1
گلکسی On5 پرو و On7 پرو سامسونگ معرفی شدند ...
تصاویری از گوشی Honjo، پروژه متوقف شده مایکروسافت ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...