آیفون نسل بعدی اپل را ببینید | آیفون 7


آیفون نسل بعدی اپل را ببینید
دیگر تقریبا میتوان گفت که آیفون ۷ و آيفون ۷ پلاس کاملا از نظر ظاهری لو رفته اند . هنوز زمان زیادی مانده است تا آيفون ۷ و آیفون ۷ پلاس معرفی شود ، اما به لطف خبرگزاری ها و البته کارگران شرکت های تولید کننده آیفون مانند فاکسکان ، تمامی تصاویر آیفون های آینده لو رفته اند . 
امروز خبرگزاری فرانسوی NoWhereElse دست به انتشار تصاویری واضح که مطعلق به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس میباشد زد . از روی عکس های منتشر شده بسیاری از اخبار مورد تایید قرار میگیرند . دوربین دوگانه آيفون ۷ پلاس به تایید رسید و همچنین دوربین آيفون ۷ کمی بزرگتر شده است . استفاده از پورت اسمارت کانکتور در آیفون ۷ پلاس ، امیدواریمان را برای افزایش کارایی آيفون ۷ پلاس ، افزایش داده است . پیشتر فقط شاهد پورت اسمارت کانکتور در آيپدهای پرو بودیم . 
وظیفه پورت اسمارت کانکتور ، اتصال بین آيفون و لوازم جانبی آن میباشد . فعلا کیبورد را میتوان توسط این پورت به آيفون متصل کرد .
 
آیفون 7 اپل
 
در تصویری دیگر، نمای جلوی آیفون ۷ پلاس به نمایش کشیده شده که همچنان می توان کلید فیزیکی هوم را در آن مشاهده کرد. گویا باید برای حذف شدن این کلید، یک سال دیگر انتظار کشید .
 
آیفون 7 اپل
آیفون 7 اپل
 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل

آیفون 6 اس  |  آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
زنفون 3 Deluxe ایسوس با پردازنده اسنپدراگون 821 عر...
15 درصد از آیفون دارها منتظر ارائه آیفون 7 هستند |...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...