اپل به پرداخت ۲۵ میلیون دلار محکوم شد | آیفون 7


اپل به پرداخت ۲۵ میلیون دلار محکوم شد
اپل پس از گذشت ۱۷ سال محکوم به پرداخت جریمه شد . این شرکت قبول کرده است که جریمه ۲۵ میلیون دلاری را به Network-1 بپردازد . 
در سال ۱۹۹۹ شرکت Network-1 Technologies شکایتی از شرکت اپل به دلیل رعایت نکردن حقوق یک فایل سیستمی ساده را به محکمه قضایی برد . پتنت به وجود آمده اولین بار توسط یک دانشجو در دانشگاه Yale در سال ۱۹۹۶ به ثبت رسید و وی برای اینکه بتواند مراحل قانونی پیگیری ثبت پتنت را بهتر پیگیری کند ، اقدام به تاسیس شرکت Mirror Worlds کرد . این شرکت در همان سال از شرکت اپل شکایت کرد ، اما در سال ۱۹۹۹ پتنت خود را به شرکت Network-1 فروخت . 
امسال و پس از گذشت ۱۷ سال اپل قبول کرده است که به این شرکت مبلغ ۲۵ میلیون دلار را بپردازد . البته اپل باید پس از پرداخت ۲۵ میلیون دلار ، حق استفاده از این پتنت را در محصولات جدیدش را نیز بپردازد تا از لحاظ قانونی مشکلی برای این شرکت پیش نیاید . 
بازار شکایت ها از شرکت اپل داغ شده است طوری که رقیب دیرینه این غول تکنولوژی ، مایکروسافت نیز از اپل به دلیل نقض استفاده از پتنت ها شکایت کرده است . باید منتظر به نتیجه رسیدن شکایت مایکروسافت و رسیدن این شرکت به مبلغ ۴.۶ میلیون دلاری باشیم .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
گلکسی J1 Ace Neo رسما رونمایی شد: نمایشگر ۴.۳ اینچ...
راهنمای نصب نسخه آزمایشی آی او اس ۱۰ که برای عموم ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...