اپل باید ۵۰۰ میلیون دلار برای خرید تایدل هزینه کند | آیفون 7


اپل باید ۵۰۰ میلیون دلار برای خرید تایدل هزینه کند
اپل میخواهد جامعه ۱۵ میلیون نفری سرویس اپل موزیک را افزایش دهد و برای این منظور قصد خرید سرویس موزیک Tidal را دارد . سرویس تایدل دارای طرفداران خاص خود میباشد که این تعداد در حال حاضر به ۴.۲ میلیون مشترک میرسد . از طرفی این سرویس قراردادهایی را با موسیقی دان ها تنظیم کرده است که طی آن موسیقی دان ها ملزم به ارائه آلبوم فقط در این سرویس هستند . بنابراین اپل با خرید این سرویس موزیک ، خواننده های زیادی را به اپل موزیک اضافه خواهد کرد .
Jay Z یکی از خوانندگان مشهور سبک هیپ هاپ در آمریکا میباشد که سرویس موزیک Tidal را به قیمت ۵۶ میلیون دلار خریده است و این در حالی است که طبق گزارش ژورنال استریت ، این سرویس در حال حاشر بیش از ۵۰۰ میلیون دلار ارزش گذاری شده است و این یعنی ارزش سهام این شرکت بیش از ۹ برابر شده است . 
اسپاتیفای در حال حاضر با جامعه ۳۰ میلیون نفری که هر کدام ماهانه هزینه ای را برای اشتراک در این سرویس میپردازند بزرگترین سرویس موزیک در کل جهان میباشد . البته تعداد اعضای این سرویس بالغ بر ۱۰۰ میلیون نفر اعلام شده است . اپل پیش تر از این سابقه خرید سرویس های موزیک بزرگی را دارد . در سال ۲۰۱۴ اپل با پرداخت ۳ میلیارد دلار کمپانی بیتس را تصاحب کرد . این کمپانی بزرگ در آن زمان علاوه بر تولید هدفون ، سرویس موسیقی را نیز ارائه میکرد . این سرویس دارای ۱۱۱ هزار نفر عضو بود که با توسعه هایی که اپل در این سرویس داد ، این تعداد به ۳۰ میلیون نفر رسیده است . 
با توجه به رشد درآمد سرویس های اشترک گذاری در شرکت اپل ، این کمپانی قصد دارد تا برای جبران افت ۱۳٪ سهامش در این مدت اخیر ، سرویس اپل موزیک را گسترش دهد . 


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اطلاعاتی درباره گلکسی اس ۷ اج پلاس متتشر شد ...
تصویر رندری از آنر 8 هواوی منتشر شد؛ وجود دوربین د...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...