فروش آيفون 7 اپل چگونه خواهد بود ؟ | آیفون 7


فروش آيفون 7 اپل چگونه خواهد بود ؟

بسیاری از تحلیلگران بازار ، معتقد هستند که آیفون ۷ و پرچم دار آينده اپل در سال 2016 ، با بخت و اقبال زیادی برای فروش خوب در بازار رقابتی الان  روبرو نخواهد بود . به ازای هر 5 کارشناسی که از عدم فروش خوب آیفون 7 میگوید ، یک کارشناس هم وجود دارد که از فروش این محصول جدید و پرسروصدا دفاع میکند و با دلایل کافی معتقد است که آيفون 7 با فروش 80 میلیونی روبرو خواهد بود . تیموتی آرکوری از Cowen یکی از همین تحلیلگرانی میباشد که معتقد به فروش خارق العاده آيفون 7 هست .

تیموتی گزارش کرده است که یکی از دلایلی که میتواند آیفون ۷ را به موفقیت برساند ، ارتقا سخت افزاری یک سوم دارندگان آيفون و مهاجرت آن ها به ورژن جدید خواهد بود . وی معتقد است ۴۳٪ از افرادی که در حال حاضر از آيون ۶ و آیفون ۶اس استفاده میکنند ، رو به محصول جدید اپل خواهند آورد و گوشی هایشان را آپدیت خواهند کرد . بنابراین آیفون ۷ پتانسیل رسیدن به عدد ۷۰ میلیون فروش را دارد .

آرکوری معتقد است که رشد کاربران پایه آیفون های اپل، امسال توسط افرادی هدایت خواهد شد که به دنبال آپگرید و خریدن مدل های جدید هستند .

آیفون ۷ در پاییز 2016 به بازار عرضه خواهد شد و باید منتظر پیش بینی ها و فروش آن باشیم . 

 

NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل

آیفون 6 اس  |  آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
نمایشگر خمیده برای گلکسی نوت 7 تائید شد | آیفون 7
مشخصات فنی نسخه های مختلف Mi Note 2 شیائومی فاش شد...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...