!!! آیفون 7 ، نام محصول جدید اپل نیست !!! | آیفون 7


!!! آیفون 7 ، نام محصول جدید اپل نیست !!!
طبق اخبار زیادی که طی روزها و حتی ماه های گذشته منتشر شده است ، محصول بعدی اپل که در سپتامبر 2016 معرفی خواهد شد ، آيفون ۷ میباشد . گفته میشود که این مدل از آیفون نیز دارای دو اندازه 4.7 اینچی و 5.5 اینچی خواهد بود . وال استریت ژورنال نیز در مورد ظاهر آيفون خبری را منتشر کرده است مبنی بر اینکه ، ظاهری آیفون بعدی فقط در حد حذف شدن جک 3.5 میلی متری خواهد بود و نباید تا سال 2017 انتظار ارائه آیفونی با شکل و شمال دیگر را داشته باشیم . اما سایت خبری  Venture Beat امروز خبر " آیفون بعدی ملقب به آيفون 7 نخواهد بود " را منتشر کرد . آن ها به این موضوع اشاره کرده اند که اپل میخواهد نام محصول بعدی اش را آیفون ۷ نگذارد و این نام را برای سال 2017 نگه خواهد داشت .
با توجه به گزارش وال استریت و عدم تغییر ظاهری ، اپل میخواهد نام آیفون ۷ را برای محصولاتش در سال 2017 نگه دارد . گفته میشود سال 2017 جشن تولید 10 سالگی آیفون خواهد بود . بدین منظور اپل برنامه های زیادی را برای آن سال برنامه ریزی کرده است . گفته میشود ، آیفونی که امسال و در سپتامبر 2016 معرفی خواهد شد ، از خانواده آیفون 6 خواهد بود . 
این خبر با اینکه در حد یک شایعه میباشد ، اما بسیار منطقی به نظر میرسد . همه چیز برای ارائه آیفون ۷ در سال 2017 مهیا میباشد و هر خبری که تا الان به بیرون درز کرده است ، تداعی کننده یک آیفون با ظاهری شبیه به آيفون 6 میباشد . احتمال اینکه اپل آیفون بعدی را از خانواده آيفون 6 معرفی کند ، بسیار زیاد میباشد . 
اپل پیش تر در خبری عنوان کرده بود که آیفون ها وارد چرخه ۳ ساله شده اند و مثل قبل ، چرخه تغییرات اساسی آن ها رو ساله نمیباشد . باید منتظر این پرچم دار پرسروصدای آينده اپل باشیم . 


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مدل جدید هواوی میت 8 با قابلیت فورس تاچ در TENAA ر...
بررسی دوربین پرچمداران (دوربین ها را آماده کنید) م...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...