بالاخره نسل مک بوک های درایو دار پایان یافت | آیفون 7


بالاخره نسل مک بوک های درایو دار پایان یافت
اپل قصد دارد تا پایان سال 2016 مک بوک هایی که از صفحه نمایش رتینا استفاده نمی کنند و درایو نوری برای خواندن دی وی دی دارند را از لیست تولیدات خود حذف کند . بسیاری از اپل استورها ، موجودی مک بوک های غیر رتینایشان به پایان رسیده است و نمیتوانند نیاز مشتری را پاسخ دهند . آن ها بیان کرده اند که قرار نیست از سری مک بوک های قدیمی موجود کنند و اپل قصد توقف تولید آن ها را دارد . این اقدام اپل استارت بزرگی برای رونمایی از مک بوک های جدیدش میباشد . مک بوک هایی که علاوه بر نازک تر شدن ، تغییر ظاهری فوق العاده زیبایی داشته است . 
البته هنوز بسیاری از اپل استورها ، این مک بوک ها را موجود دارند . آخرین نسل این مک بوک ها که در ایران با قیمت حدودی 3.400.000 تومان به فروش میرسید ، Macbook MD 101 بود . آخرین به روز رسانی این مک بوک ها مربوط به سال 2015 بود که نسل جدید سی پی یو های نسل پنجم بر روی آن ها مورد استفاده قرار گرفت . دلیل استقبال کم نظیر مشتریان اپل از این نوع مک بوک ها ، داشتن درایو نوری میباشد . در مک بوک های جدید ، خبری از درایو نوری نیست و برای خواندن دی وی دی ها ، باید درایو اکسترنال تهیه کنید . 
از تغییرات احتمالی که ممکن است در مک بوک های نسل آینده اپل رخ دهد ، حضور OLED به جای دکمه های موسوم به FN در بالای صفحه کلید میباشد . باید تا پاییز و کنفرانس پیش رو منتظر باشیم .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
گلکسی نوت 7 با دو لبه خمیده معرفی می‌شود ...
نام پرچمدار امسال اپل آیفون ۷ نیست ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...