آیا اپل اولین تولید کننده آیفون بوده است ؟ | آیفون 7


آیا اپل اولین تولید کننده آیفون بوده است ؟
اپل برای اولین با در ژانویه 2007 در یک کنفرانس رویایی و با حضور استیوجابز ، از اولین محصول گوشی همراه خود رونمایی کرد . اولین محصولی که ملقب به آيفون شده بود و به دلیل مجهز بود به اینترنت 2G ، نام آن آيفون 2G شد . آیمک و آیپاد هم توسط اپل معرفی شدند و اولین بار در کل تاریخ این نام توسط این شرکت استفاده شد . اما قضیه آیفون کاملا فرق میکند . در این پست قصد داریم تا شما را با اولین آيفون های کل تاریخ آشنا کنیم . آيفون هایی که توسط اپل تولید نشده بودند و اتفاقا برای ارتباط میان دو نفر و همچنین استفاده از اینترنت تولید شده بودند . 
InfoGear نام شرکتی میباشد که اولین تلفنی را تولید کرده بود که ملقب به آيفون بود . این شرکت تلفنی که در زیر مشاهده میکنید را که مجهز به سیستم لمسی میباشد را در سال 1998 معرفی کرد . این تلفن قابلیت اتصال به اینترنت را نیز داشته است و نام آن نیز آيفون بوده است . 
 
iPhone1.jpg
 
این تلفن را میشود گفت که جز مجهزترین تلفن های دوره خودش بوده است . گوشی تلفنی که صفحه نمایش سیاه و سفید 7.4 اینچی داشت و به صورت رومیزی از آن استفاده میشد . کیبوردی که از زیر آن در دسترس کاربر قرار میگرفت را میتوانید به راحتی ببینید . با استفاده از این کیبورد کاربر میتوانست ایمیل ارسال کند و البته به اینترنت دسترسی پیدا کند . جالب است بدانید این آیفون مجهز به رم داخلی ۲۰۰ مگابایت نیز بوده که فضای خوبی برای ذخیره سازی در آن زمان بوده است . البته این تلفن خارق العاده از موفقیت چشم گیری بهره نبرد و پس از یکسال ، تولیدش متوقف شد . علت اصلی عدم موفقیت آن نیز ، جلوتر بودن تکنولوژی آن از زمان توسعه اینترنت و صفحه نمایش لمسی بیان شده است .
جالب است بدانید شرکت بعدی که InfoGear را تصاحب کرد بلافاصله از اپل برای استفاده از نام آن شکایت کرد ، اما این دو شرکت مشکلشان را بیرون از دادگاه حل کردند و مقرر شد هر دوی آن ها بتوانند از این نام استفاده کنند .
 
iphone2.jpg


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مدیر عامل شیائومی دلیل ضد آب نبودن محصولات این کمپ...
ویژگی Dark Mode چیست و چرا اپل سمت این ویژگی رفته ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...