همراه اول گوشی های شیائومی را قسطی می‌فروشد | آیفون 7


                                                همراه اول گوشی های شیائومی را قسطی می‌فروشد

همراه اول ۴ گوشی‌ شیائومی را به صورت قسطی می‌فروشد. این ۴ گوشی به همراه سیم کارت اعتباری و بسته‌ی ترکیبی «مکالمه، پیامک و اینترنت» واگذار می‌شود. همراه اول و واردکننده‌ی رسمی شیائومی از سال پیش همکاری خود را آغاز کردند. همراه زومیت باشید.


همراه اول  برای اولین بار در ایران به عرضه‌ی گوشی هوشمند شیائومی به همراه میزان مشخصی اعتبار ماهانه به مدت یکسال (شامل مکالمه، دیتا و پیامک) به صورت اقساطی کرده است.

در این طرح، مشترکان دائمی همراه اول براساس ارزش سیم کارت شان تخصیص اعتبار شده و می توانند با خرید یکی از بسته های در نظر گرفته شده که ترکیبی از «مکالمه، پیامک و اینترنت همراه» و یک مدل گوشی هوشمند شیاومی است؛ بدون نیاز به ضامن، اقدام به خرید اقساطی کرده و هزینه آن را طی یکسال پرداخت کنند.

برای خرید، مشترکان باید از طریق «مراجعه به فروشگاه های همراه» و یا «ارسال عدد ۲۲ به سرشماره ۸۰۱۸» اقدام کنند.

همچنین تمامی مشترکان همراه اول می توانند جهت خرید نقدی گوشی، که به همراه یک عدد کارت اینترنت هدیه ۶ ماهه و سیم کارت اعتباری رایگان عرضه می شود به فروشگاه های همراه اول مراجعه و یا عدد ۲۲ را به سرشماره ۸۰۱۸ ارسال کنند.

بسته‌های همراه اول و گوشی‌های شیائومی در جدول زیر قابل مشاهده هستند.(توجه داشته باشید که قیمت‌های پیش قسط، اقساط ماهانه و جمع کل مربوط به جمع قیمت گوشی و قیمت بسته است)

نام گوشی مکالمه(دقیقه) پیامک(تعداد) اینترنت(گیگابایت) پیش قسط اقساط ماهانه جمع کل
Mi 4 ۷۵۰ ۷۵۰ ۲ ۱۷۸،۹۰۰ ۱۰۹،۶۰۰ ۱،۴۹۴،۵۰۰
Mi 4i ۵۰۰ ۵۰۰ ۱ ۱۳۵،۷۰۰ ۹۰،۹۰۰ ۱،۲۲۶،۸۰۰
Redmi 2 ۲۵۰ ۲۵۰ ۰.۵ ۸۰،۹۰۰ ۶۴،۳۰۰ ۸۵۲،۹۰۰
Redmi note 2 ۵۰ ۵۰ ۴ ۹۹،۵۰۰ ۸۸،۸۰۰ ۱،۱۶۵،۳۰۰
بسته‌ها ماهانه بوده و تا ۱۲ ماه تکرار می‌شود قیمت‌ها به تومان است
هر چهار گوشی گارانتی ۲۴ ماهه شرکت آسوشید تجارت دارد.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
فروش باورنکردنی آيفون SE | آیفون 7
اندروید مارشمالو برای LG Magna منتشر شد ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...