تولید انبوه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس شروع شد | آیفون 7


تولید انبوه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس شروع شد
هنوز ۳ ماه دیگر تا زمان ارائه آيفون ۷ اپل مانده است که اخبار پیرامون آن همچنان در صدر خبرها قرار دارد . اپل سفارش ساخت ۷۸ میلیون آيفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را در دستور کار قرار داده است و شرکت های سازنده را ملزم به تحویل این تعداد کرده است .
سنت همیشگی اپل بر این بوده است که هر ساله در ماه سپتامبر ، گوشی جدیدش را رونمایی کند و اگر امسال هم مشکل خاصی پیش نیایید ، باید منتظر ارائه آيفون ۷ در سپتامبر ۲۰۱۶ باشیم . در همین راستا @OnLeaks خبر از شروع تولید انبوه آیفون ۷ توسط کارخانه پگاترون داد .
 
آیفون ۷ اپل
 
اخبار ضد و نقیض زیادی پیرامون آيفون ۷ به بیرون درز میکند که آخرین آن ، عدم استفاده آيفون ۷ از دوربین دوگانه به دلیل مشکلات فنی ، بود . اپل تا به حال تجربه حذف تکنولژی های زیادی را در مرحله تولید انبوه داشته است . آخرین این موارد حذف شیشه سافایر از آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به دلیل مشکلات با شرکت GT Technologies بود .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مشخصات فنی گوشی Moto X 2016 در بنچمارک GFXBench رو...
وان پلاس 3 از تمام 6 گیگابایت حافظه ی رم خود استفا...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...