728x90.gif

iphone7.png

رندر جدید آیفون 7 پرو نشان از طراحی این محصول برای مشتریان تجاری دارد | آیفون 7


                                                رندر جدید آیفون 7 پرو نشان از طراحی این محصول برای مشتریان تجاری دارد

چندی پیش تصاویر رندر جدیدی از آیفون‌های امسال اپل منشتر شد که در آن‌ها از نام آیفون ۷ پرو به جای آیفون ۷ پلاس استفاده شده بود. بنا به گزارش جدیدی که از چین بدست آمده ظاهرا این مدل برای مشتریان تجاری در نظر گرفته شده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.


به تازگی چند تصویر رندر از آیفون ۷ و آیفون ۷ پرو توسط طراحی به نام Martin Hajek منتشر شد. همانطور که اعلام شده بود، وی این رندرها را بر اساس شایعاتی که تا کنون در مورد مشخصات محصول مورد بحث منتشر شده، طراحی کرده است. همچنین Hajek از نام آيفون ۷ پرو به جای آیفون ۷ پلاس استفاده کرده بود که حالا مشخص شده دلیل این کار چه بوده است.

اخیرا Hajek یک رندر جدید از آیفون ۷ پرو طراحی کرده که اگر این محصول توسط اپل تولید شود، در واقع دستگاهی خواهد بود که کارکرد آن شبیه به تبلت آیپدپرو خواهد بود. از جمله ویژگی‌های این گوشی‌هوشمند می‌توان به پورت اتصال مغناطیسی و پشتیبانی از قلم اپل اشاره کرد. در نتیجه با استفاده از Smart Connector می‌توان از یک صفحه‌کلید فیزیکی QWERTY در کنار آیفون ۷ پرو استفاده کرد.

اکنون یک موضوع دیگر در مورد آیفون ۷ پرو وجود دارد که مطمئنا از شنیدن آن چندان خوشحال نخواهید شد. بنا به اطلاعات جدیدی که از چین بدست آمده، قیمت این محصول بالای ۱۲۰۰ دلار تعیین می‌شود. همچنین انتظار می‌رود این دستگاه در کنار آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس معرفی شود و در این صورت به احتمال زیاد آیفون ۷ پرو با هدفی مشابه با تبلت آیپدپرو و برای مشتریان تجاری تولید مناسب خواهد بود. در نتیجه آیفون ۷ پلاس نیز برای مشتریان عادی علاقمند به فبلت اپل در نظر گرفته شده است. در ادامه می‌توانید تصاویر دیگری از این رندر جدید را مشاهده کنید.

آیفون ۷ پرو

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا امسال اپل سه مدل آیفون معرفی خواهد کرد؟مشاهده منبع خبر
رای:
1
مشخصات فنی گوشی موتورولا موتو زد | آیفون 7
سرانجام لنوو از دو گوشی Moto Z و Moto Z Force با ق...

Apple-ID.png

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
  محتویات جعبه آیفون 7 : دیگر زمان زیادی نمانده تا آيفون 7 وارد بازار ایران شود و چشم اپل بازها به این محصول فوق العاده روشن شود . متاسفانه در بازار ایران این مورد زیاد پیش آمده است که ...