عملکرد دوربین دوگانه آیفون 7 چگونه خواهد بود ؟ | آیفون 7


عملکرد دوربین دوگانه آیفون 7 چگونه خواهد بود ؟

دوربین آیفون 7 اپل : 

باز هم خبر از دوربین دوگانه آيفون 7 اپل میباشد . این بار خبر و ویدیوی منتشر شده از سمت وب سایت macRumors میباشد . در این ویدیو سیستم عملکرد دوربین آیفون 7 اپل را به روشنی به نمایش گذاشته است . همانطور که پیشتر در خبرهایی در مورد دوربین آیفون 7 گفته بودیم , دوربین آیفون 7 پلاس دارای 2 لنز میباشد . یک لنز استاندارد با زاویه دید عریض مانند آیفون های موجود و لنز دوم برای اعمال زوم در حین فیلم برداری و یا عکس برداری میباشد . 

 

دوربین آیفون 7 اپل

 

اخبار منتشر شده حاکی از این میباشند که استفاده از این 2 دوربین بصورت همزمان خواهد بود و سیستم مدیریت این دوربین های آیفون 7 با استفاده از نرم افزار توسعه یافته توسط خود شرکت اپل قابل دسترس خواهد بود . تصاویر دو دوربین به صورت همزمان در صفحه نمایش ظاهر خواهند شد به این ترتیب که صفحه نمایش به 2 قسمت مساوی تقسیم شده و یک تصویر با استفاده از لنز اول و تصویر دوم با استفاده از لنز دوم و بصورت زوم شده خواهد بود . جالب توجه میباشد که این تصاویر به صورت جداگانه ذخیره میشوند و میتوان هر کدام را بصورت مجزا تماشا کرد . 

 

دوربین آیفون 7 اپل

 

در زمان فیلم برداری کاربران میتوانند بین دو تصویر سوییچ کنند و جا به جا شوند . در واقع در لنز عریض میتوان جایی که نیاز به زوم هست را مشخص کرد تا آن قسمت در دوربین دوم به نمایش در آید . 

مهمترین , بهترین و جذاب ترین نکته ای که میشود در مورد دوربین آيفون 7 اپل بیان کرد این است که : همزمان با یکی از دوربین های آیفون 7 میتوان فیلم برداری کرد و با دیگری به عکاسی پرداخت . این تحقق یک رویاست . 

در ادامه شما را به دیدن فیلمی که در سایت MacRUmors در این رابطه میباشد دعوت میکنم :‌ 

عملکرد دوربین آیفون 7 اپل چگونه است ؟

 مشاهده منبع خبر
رای:
1
آیا اپل در حال ساخت آیفون ۵.۸ اینچی است؟ | آیفون 7
تراشه های LTE آیفون 7 را چه شرکتی تولید میکنید ؟ |...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...