اپل در آیفون های سال ۲۰۱۸ از نمایشگر OLED خمیده استفاده خواهد کرد | آیفون 7


                                                اپل در آیفون های سال ۲۰۱۸ از نمایشگر OLED خمیده استفاده خواهد کرد

از دیرباز اپل گوشی‌های هوشمند آیفون‌ خود را با استفاده از نمایشگر LCD روانه‌ی بازار کرده است و در یک سال اخیر شاهد انتشار اخباری در مورد استفاده از نمایشگر OLED در نسل بعدی آیفون‌های اپل هستیم. انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۷ میلادی شاهد استفاده از پنل‌های OLED باشیم حال آنکه شنیده‌ها حکایت از استفاده پنل خمیده‌ی OLED در آیفون‌های سال ۲۰۱۸ دارد. با زومیت همراه باشید.


اپل همواره در گوشی‌های هوشمند خود از پنل‌های LCD استفاده کرده است. براساس اطلاعات ارائه شده که برگرفته از اخبار منتشر شده در یک ساله‌ی اخیر است، آیفون در نظر دارد تا آیفون‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۷ میلادی را همراه با نمایشگر OLED راهی بازار کند، حال آنکه تغییرات در نسل‌های بعدی آیفون تنها به استفاده از پنل OLED محدود نشده و براساس شایعه‌ی جدید منتشر شده شاهد استفاده از پنل OLED خمیده در آیفون‌های سال ۲۰۱۸ خواهیم بود.

اطلاعات برگرفته از رسانه‌های کره‌ای نشان از این دارد که اپل در سال ۲۰۱۸ آیفون‌های خود را همراه با نماشگر خمیده‌ی OLED راهی بازار خواهد کرد. استفاده از نمایشگر‌های خمیده‌ی OLED را باید جهش بزرگی را در فرآیند تولید گوشی‌های هوشمند توسط اپل بدانیم. سامسونگ بسیار پیش‌تر از سامسونگ اقدام به استفاده از نمایشگر‌های OLED خمیده در گوشی‌های هوشمندش کرده که اتفاقا این موضوع از جانب کاربران نیز با استقبال روبرو شده است، چراکه آمار‌های منتشر شده نشان از فروش بیشتر گلکسی اس ۷ اج در مقایسه با گلکسی اس ۷ دارد. سال گذشته‌ی نیز تقاضا برای گلکسی اس ۶ اج سامسونگ بسیار بیشتر از گلکسی اس ۶ بود.

البته پیش از این نیز اخباری در خصوص استفاده از نمایشگر خمیده در آیفون‌های اپل به گوش رسیده بود و با توجه به اطلاعات موجود و شایعه‌ی جدید منتشر شده، انتظار نمی‌رود اپل در محصول خود از سیاستی شبیه سامسونگ پیروی کرده و خمیدگی موجود در گوشی هوشمند این کمپانی بسیار محتاطانه‌تر بوده و نامحسوس خواهد بود.

البته هنوز راه درازی تا سال ۲۰۱۸ باقی است و نمی‌توان از هم اکنون در مورد استفاده یا عدم استفاده از نمایشگر خمیده در نسل بعدی آیفون‌های اپل اظهار نظر کرد.

نظر شما در این خصوص چیست؟مشاهده منبع خبر
رای:
1
گوشی لنوو Vibe C با برچسب قیمتی ۱۰۰ دلاری رویت شد ...
تلفن هوشمند GREE 2 با رم 4 گیگابایت و پردازنده اسن...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...